Автори на Фондация "Буквите" представиха свои книги в Историческия музей

Хазнатар

Тази вечер, 12 август 2016 г.  от 17:30 ч. в Исторически музей-Панагюрище се  представиха автори на Фондация "Буквите", както и техни книги. Илияна Каракочева / Ина Крейн / представи книгата "Хазнатар". Авторката сподели, че хазнатари сме всички ние, защото хазнатар е  този, който пази съкровището, а нашите души са най - ценното съкровище което ние имаме.

"Романът е предизвикателен, провокативен, човешки, светълСъбитията и героите са реални, а съдбите им са  близки до нашето ежедневие. В тях може да срещнете себе си и хора, които обичате или сте обичали" - разказа също г-жа Каракочева.

Авторката с прозвище Хел представи книгата "Чай от липа". Прочитайки я, читателят има възможността да преоткрие себе си и вътрешността си в лицето на героите на произведението.

Райчо Русев - Райсън представи стихосбирката "Стиховей". Печели награда от "Съюза на инвалидите", с която много се гордее. Авторът рецитира стихотворенията "Есенно равноденствие" и "Родина".

"Тайните на старата вила" в част първа и втора представи Слава Славчева. Романът е участник в предаването "Ръкописът". Мероприятието уважиха много близки, приятели и ценители на литературния жанр.