Фотоизложба "Празнично Панагюрище - през окото на обектива

Вчера, 16 ноември 2016 г. от 17:30 ч. в изложбената зала на Исторически музей-Панагюрище се откри фотоизложбa "Празнично Панагюрище - през окото на обектива". Тя е част от концепцията "Изкуство с панагюрски дъх - творчество От общността За общността". Фотоизложбата е дело на седем панагюрски фотографи: Диана Дееничина, Мариана Стефанова, Костадин Костадинов, Д-р Николай Радулов, Нина Деенична, Стоян Георгиев и Спаска Костуркова. Всеки автор е запечатал различни моменти от събития, случили се на територията на община Панагюрище.

От името на г-жа Галина Матанова, Заместник-кмет "Хуманитарни науки" поздравителен адрес към творците поднесе  Радка Костуркова, Старши експерт “Връзки с обществеността, протокол и международно сътрудничество. От името на творците, Мариана Стефанова изказа благодарност за дадената им възможност за реализират тази идея и приветства гостите да се насладят на цветните моменти, разкрили се пред тях.