И нека празниците започнат сега!

В Националната седмица на четенето Арт-клуб „Асарел“ в партньорство с Исторически музей гр.Панагюрище стартира своята празнична инициатива „Подарената книга е чудо“. В продължение на 10 дни от 10 декември до 23 декември включително ще оставяме книга от съвременен български автор и на гостувалите на Арт-клуб „Асарел“ през 2019 година, на знакови за гр.Панагюрище места. Места, свързани с историята и славното минало на града ни. И на такива, в които духът на бъдещето и задъханото ни настояще се срещат. Книгите са с личен автограф от авторите.
И те са:
Ели Видева,Мария Донева,Атанас Капралов,Мирослава Коларова,Маргарита Петкова,Калин Донков,Мартин Спасов,Елица Мавродинова,Мария Лалева,Стоян Радулов.

Желаем на всички светлият коледен дух да присъства в сърцата и да разширява съзнанието дълго след Коледа!
Желаем здраве и устременост!
И срещи с повече чудеса – защото мечтите са сбъднатите такива!
Усмихвайте се!
И светете!