Изложба "Автопортрет" от Нистор Хаинов

Вчера, 08.05.2016 г., от 17:30 ч. в Исторически музей-Панагюрище се откри поредната самостоятелна изложба на Нистор Хаинов, озаглавена "Автопортрет". В нея се включват около 30 картини, сред които скици и рисунки. Началото бе дадено от емоционалното изпълнение на Виктория Манева, която претвори песента "Сълза". Всяка една представена творба е силно повлияна от чувстватаемоциите и преживяванията на художника. Освен картини, Нистор Хаинов представи и свое стихотворение със заглавие "Среднощна среща", което подари на всеки присъстващ.