КАЛИН ДОНКОВ ПРЕДСТАВИ „ОТПЕЧАТЪК ОТ НИКОГО”

На 05.04.2019 г. в Исторически музей-Панагюрище беше представена книгата на Калин Донков „Отпечатък от никого”. Поетичната вечер откри Дарина Дечева, представител на арт-клуб „Асарел-Медет” АД. Авторът Калин Донков беше приветстван от Ирина Ботева, гл. уредник в музея. За да се насладят на творчеството на поета Донков бяха пристигнали гости от София, Копривщица, Брацигово, Стрелча, Плевен, Бургас, Димитровград. Представянето на стихосбирката се организира от арт-клуб „Асарел-Медет” АД в партньорство с Исторически музей-Панагюрище.