КОЛЕГИ ОТ РИМ - СМОЛЯН НА ОБМЯНА НА ОПИТ В ПАНАГЮРИЩЕ

Вчера, 3 май 2018 г. уредници от Регионален исторически музей „Стою Шишков” - Смолян посетиха нашия музей, с цел обмяна на опит. Те бяха посрещнати от директора на културната институция доц. д-р Атанас Шопов, който ги запозна с развитието на Исторически музей – Панагюрище през годините. Сподели също и за работата с неправителствени организации, публики и институции. В неформална обстановка част от екипа на музея обсъди със своите колеги развитието на музеите и музейното дело.