МУЗИКАЛНО-ПОЕТИЧНА ПРЕМИЕРА НА КНИГАТА "ПРИБЛИЖАВАНЕ ДО ВЗРИВА"

Арт клуб "Асарел - Медет" и Исторически музей-Панагюрище

представят

МУЗИКАЛНО-ПОЕТИЧНА ПРЕМИЕРА НА КНИГАТА "ПРИБЛИЖАВАНЕ ДО ВЗРИВА" НА ПОЕТА АТАНАС КАПРАЛОВ СЪС СПЕЦИАЛНОТО УЧАСТИЕ НА КОМПОЗИТОРА ХАЙГАШОД АГАСЯН.

Ще бъде открита и изложбата "Хипократ и Пегас" - творби на писатели медици от Възраждането до наши дни. Документалната експозиция е дело на Съюза на писателите лекари в България "Димитър Димов", Българския лекарски съюз, Националния литературен музей и Съюза на българските писатели.

Дата: 07.12.2018 г. /петък/

Час: 17:30 ч.