НАД 30 ДЕЦА ОТ ПЛОВДИВ, ПРИЗЬОРИ В КОНКУРСИ, ПОСЕТИХА ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ – ПАНАГЮРИЩЕ

Днес, 23.03.2018 г. Исторически музей-Панагюрище бе посетен от над 30 деца, призьори в конкурсите, организирани от Община Пловдивпо случай 140 години от Освобождението на България.Екскурзия до Панагюрище и Копривщица, включващапосещение на историческите забележителностибеше голямата награда за спечелилите в конкурсите. Учениците бяха посрещнати от уредника Васил Кацаров, който ги запозна с историята на Панагюрище и експозициите в музея.