Някои вече си получиха подаръците!

В Националната седмица на четенето Арт-клуб „Асарел“ в партньорство с Исторически музей гр.Панагюрище стартира своята празнична инициатива „Подарената книга е чудо“. В продължение на 10 дни от 10 декември до 23 декември включително ще оставяме книга от съвременен български автор и на гостувалите на Арт-клуб „Асарел“ през 2019 година, на знакови за гр.Панагюрище места. Места, свързани с историята и славното минало на града ни. Книгите са с личен автограф от авторите.
Две от книгите вече са в ръцете на своите собственици. Четивото с автор Мирослава Коларова предизвика интереса на посетителка от с. Петрич. А "Поздравь от Панагюрище" на Стоян Радулов привлече вниманието и накара велинградчанка да я вземе в ръце и да разлисти с интерес страниците на книгата, която ни запознава със стари във времето, но не и забравени интересни факти за столицата на свободата - Панагюрище
!