„Облекло във времето (средата на ХIХ- края на ХХ в.)" се откри и във Варна

Изложба във Варна

На 21 юли 2016 г. от 17:00 ч. се откри съвместната изложба на Регионален исторически музейВарна с Исторически музейПанагюрище „Облекло във времето (средата на ХIХ- края на ХХ в.)”.Изложбата ще бъде експонирана в зала „Север“ на Археологически музейВарна от 21. 07 до 12. 08. 2016 г. Много гости и приятели присъстваха на събитието. Изложбата е резултат от съвместната дейност на екипа на Исторически музей-Панагюрище - гл. уредник Ирина Ботевагл. уредник Георги Керкеняков, уредник Петя Маноилова, фондохранител Манол Панчовски и екипа на РИМ-Варнагл. уредник Златка Антова и Галя Митева.