ОБЩИНСКА УЧЕНИЧЕСКА ВИКТОРИНА „МЛАДИ РОДОЛЮБЦИ”

Днес, 17.04.2018 г. се проведе ученическа викторина „МЛАДИ РОДОЛЮБЦИ”, организирана от Център за подкрепа за личностно развитие-Панагюрище със съдействието на Исторически музей-Панагюрище. Младите родолюбци преминаха по трасе с 5 контролни поста, всеки от които представляваше исторически обект, където получаваха плик с указания. Редиха пъзели, попълваха пропуснати думи в текст, разказващ за основни моменти от Руско-турската освободителна война, разпознаваха исторически и природни забележителности в България, както и популярни български исторически личности. Състезателите получиха награди, осигурени  от ЦПЛР-Панагюрище.