Отбелязваме 35 години "Дарение Иван Деянов"

По случай 35 години наследство "Иван Деянов" утре, 31 октомври 2017 г. посетителите ще имат възможност да разгледат тематичната експозиция, разположена в Синята Хаджидимитрова къща. В нея са подредени експонати по колекции - грънчарство, медникарство, златарство, резбарство, художествени произведения и ръкописи. Дарението е резултат на 60-годишна събирателска дейност. В информационната зала на Исторически музей-Панагюрище ще бъде представена презентация за дарителя и дарението.