Публикувано от Петя Маноилова на Пон., 04/14/2025 - 21:12
Гости на Исторически музей - Панагюрище днес бяха учители от 34 - то ОУ „Стою Шишков“, гр. София, 45- то ОУ „Константин Величков“, гр. София и ОУ „Георги Сава Раковски“, с. Болярци, обл. Пловдив. Те бяха посрещнати от доц. д-р Атанас Шопов, директор на музейната институция и Сабина Барзекова, екскурзовод. Педагозите гостуват в ОУ „Двайсти април“ по Национална програма на Министерство на образованието и науката „Иновации в действие“.
Почетът с българската история е вълнуващ. Особено значим става със съдействието на служителите. Много благодаря на всички сътрудници на музея! Много музеи сме обиколили, но такова грижовно,съпричастно отношение, както почувствахме тук, никъде не ни бе оказано.