"Ваканция-вълнуваща и незабравима" в Исторически музей

Лятна ваканционна програма за децата и учениците организира музеят. Тя ще се състои на 3 и 4 юли 2019 г. от 10:00 ч. до 13:00 ч. Предназначена е за различни възрастови групи. През първият ден от програмата, в двора на Природонаучния музей децата ще рисуват, апликират, моделират от различни природни материали, ще изработват хранилки за птици, също така ще рисуват върху асфалт и ще редят многообразни пъзели. Заниманията през втория ден ще бъдат в двора на Исторически музей. С помощта на станчета ще тъкат цветни килимчета, ще изработват знамена и ще направят красиво и пъстро цъфтящо дърво.

З А П О В Я Д А Й Т Е !